Od 2005 r. kiedy to sięgają początki firmy Quem skupiamy się na doradztwie i szkoleniach z zakresu szeroko pojętych systemów zarządzania dla przedsiębiorstw i innych organizacji.

Początki firmy zbiegają się z powstaniem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Poznańskiej, gdzie Quem był inkubowany jako jedna z pierwszych firm. Początkowo zakres usług obejmował głównie doradztwo i szkolenia związane z obszarem zarządzania jakością w powiązaniu z międzynarodowymi standardami zarządzania. W kolejnych latach w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku zakres działań został poszerzony o zarządzanie strategiczne i zarządzanie związane ze sterowaniem i optymalizacją produkcji.

Obecnie Quem to zespół specjalistów, którzy swoją wiedzą obejmują wszystkie obszary zarządzania organizacją, począwszy od sterowania produkcją aż po zarządzanie strategiczne. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie firmom trwałych efektów w postaci optymalizacji realizowanych procesów, ograniczenia kosztów i osiągnięcie efektywności biznesowej. Kompetencje i wieloletnie doświadczenie naszych doradców gwarantują wysoką jakość usług w firmach z każdej branży.

Posiadamy bardzo szerokie zaplecze techniczno-organizacyjne. Współpracujemy z wieloma jednostkami certyfikującymi oraz firmami oferującymi oprogramowanie komputerowe wspomagające procesy zarządzania. Nasz profesjonalizm i zebrane przez lata doświadczenia pozwalają na zaoferowanie Państwu fachowej, właściwie dobranej usługi, która zapewni osiągnięcie celu, który zawsze jest precyzyjnie definiowany przed przystąpieniem do realizacji usługi doradczej.