“QueM” Systemy Zarządzania to firma wywodząca się z Zakładu Zarządzania Produkcją (wcześniej Zarządzania i Inżynierii Jakości) Politechniki Poznańskiej. Specjalizujemy się w doradztwie i szkoleniach z zakresu szeroko pojętych systemów zarządzania w przedsiębiorstwach i instytucjach, zgodnie z międzynarodowymi normami ISO oraz innymi uznanymi standardami.

Jesteśmy zespołem specjalistów gwarantującym wysoką jakość usług w firmach każdej branży. Nasi doradcy to osoby z wieloletnią praktyką, a także z doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania oraz prowadzeniu wykładów i szkoleń w tej specjalności. O naszych kwalifikacjach świadczyć mogą posiadane liczne uprawnienia audytorów wewnętrznych i wiodących.

Posiadamy bardzo szerokie zaplecze techniczno-organizacyjne. Współpracujemy z wieloma jednostkami certyfikującymi oraz firmami oferującymi oprogramowanie komputerowe wspomagające procesy zarządzania.

Nasz profesjonalizm i zebrane przez lata doświadczenia pozwalają na zaoferowanie Państwu fachowej, właściwie dobranej usługi, która zapewni osiągnięcie celu, jakim jest wdrożenie i certyfikacja jednego z wybranych systemów, przy zoptymalizowanym nakładzie pracy z Państwa strony.